Onze medewerkers



Kurt Melens
Kurt Melens

Algemeen directeur

kurt.melens@haconcerts.be  
Wim Wabbes
Wim Wabbes

Artistiek directeur en programmering

wim.wabbes@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 62
Cleo Janse
Cleo Janse

Programmering pop / rock / kinderen & jongeren

cleo.janse@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 77
Charlotte Huyghe
Charlotte Huyghe

Communicatie & marketing

charlotte.huyghe@haconcerts.be +32 (0)9 265 92 01
Sumnima Setling
Sumnima Setling

Video en online communicatie

sumnima.setling@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 71
Wolf Raman
Wolf Raman

Productie & zaalhuur

wolf.raman@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 70
Wim Vaes
Wim Vaes

Gebouwbeheer & productie

wim.vaes@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 67
Jasper Persoons
Jasper Persoons

Productie & ticketing

jasper.persoons@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 63
Elsie Vercaigne
Elsie Vercaigne

Zakelijk beheer & personeelszaken

elsie.vercaigne@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 72
Nicolas Teirlynck
Nicolas Teirlynck

Administratie

nicolas.teirlynck@haconcerts.be +32 (0)9 265 91 86
Diether Van Vooren
Diether Van Vooren

Coördinatie techniek

diether.vanvooren@haconcerts.be  
Joachim Verschaeve
Joachim Verschaeve

Techniek

joachim.verschaeve@haconcerts.be  
Tomas Loveniers
Tomas Loveniers

Onderhoud

 
Timothy Lambrecht
Timothy Lambrecht

Techniek

 
Magda Vandenbroucke
Magda Vandenbroucke

Onderhoud

 
Tattiana Vanwijnsberghe
Tattiana Vanwijnsberghe

Onderhoud

 

Raad van bestuur


  • Henk Janssen, Voorzitter
  • Kurt Melens, Afgevaardigd bestuurder
  • Jan De Meulder, Bestuurder
  • Katrien Laporte, Bestuurder
  • Kathleen Vergote, Bestuurder
  • Jan Briers, Bestuurder
  • Stefaan D’haeze, Bestuurder
  • Lotte Verlackt, Bestuurder
  • Sohret Yildirim, Bestuurder
  • An De Bisschop, Bestuurder
  • Filip Van der Poorten, Secretaris

Nieuwsbrief

Subscribe

Ontvang algemeen nieuws, een jazzbrief van de programmator of enkel het programma voor kinderen.

Ik schrijf mij in

Door in te schrijven, ga je akkoord met ons privacybeleid.